California
рус укр

Послуги морга

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
від 995 грн.

Зберігання тіла померлого в морзі до поховання (кремації)

На сьогоднішній день зберігання тіла померлого в морзі до поховання (кремації) стало не тільки ознакою цивілізованості родичів, але часто і послугою першої необхідності, оскільки в умовах мегаполісу підготовка до поховання або кремації стала вимагати деякого часу, не кажучи вже про випадки, коли родичі добираються для прощання з інших міст або країн. Не лишним будет упомянуть и о психологическом состоянии близких усопшего: не имея прямого доступа к телу покойного сутки и более, они имеют возможность собраться с силами, чтобы выдержать тяжелейшую эмоциональную нагрузку дня последнего прощания с дорогим человеком.

Будьте бдительны! На этом этапе Вас будут максимально атаковать коррупционеры: сотрудники Неотложной помощи, а так же МВД будут настоятельно рекомендовать "хорошую, проверенную" ритуальную службу, но цену при этом никто Вам не назовет, пока не заберут тело умершего, а потом поставят перед фактом...

Пам'ятайте, всі люди, які пропонують Вам ритуальні послуги, але не є при цьому співробітниками бюро - корупціонери, не платіть їм цієї ганебної мзди, БЕЗКОШТОВНО отримати будь-яку консультацію по даній темі Ви можете цілодобово, назвавши себе, адресу та питання, що цікавить Вас. Телефонуйте і Ви неодмінно отримаєте відповідь на будь-яке питання, якщо відповідь взагалі існує.

тел.: 067 504 7275.

Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок