California
рус укр

Організація похорону в Києві

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
від 750 грн.

Похорон у Києві... Що може бути простіше похорону людини, адже цього вимагає сам Закон?! На словах все так і є, а на ділі, як і багато речей в нашій державі, питання виявляється не таким простим. Якщо у Вас є місце на одному з кладовищ, все не так сумно, радимо лише подзвонити по одному з наших телефонів і отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію за процедурою прихорона та наявності документів, таку процедуру вирішують, в іншому випадку виникає ряд питань: всі кладовища в межах міста - закрито для поховань, а отримання місця на них є досить складним витіюватим заходом, який доведеться не під силу простому обивателю, який не має досвіду в подібних справах, якщо ж брати до уваги часто нестабільний емоційний стан родичів померлих та високий рівень корумпованості нашої сфери в цілому, - без допомоги професіоналів не обійтися.

 

На сьогоднішній день в Києві і найближчих передмістях функціонує маса фірм, похоронно-ритуального спрямованості, всі, без винятку, підносять себе в найкращих фарбах, але далеко не всі володіють повним переліком повноважень і можливостей (про що безумовно віддадуть перевагу промовчати). Другий серйозне питання, як не переплачувати втридорога, сплачуючи величезні відкати посередників?! Універсальних рецептів, на жаль, немає, але деякими порадами ми з Вами поділимося.

- Добре, якщо є рекомендації: Ваші знайомі користувалися послугами фірми і їх влаштували ціна, якість, оперативність і професіоналізм. У цьому випадку варто лише звернути увагу, наскільки Ваші випадки схожі, тобто якщо вони ховали на новому місці, а у Вас кремація з подальшою репатріацією праху за кордоном України - то не факт, що одна і та ж фірма однаково добре і недорого впорається з обома завданнями.

- Державне - не значить СОЦІАЛЬНО спрямована. Сьогоднішні госцены на більшість ритуальних товарів і послуг настільки високі, що багато ПРИВАТНИКІВ навіть не насмілюються з ним працювати! А самі державні ритуалки укладають договори з приватними постачальниками і спокійнісінько втридорога продають їх (а не своє) продукцію. Крім того, не варто забувати, що з кожного правила бувають "виключення", та швидше ПРИВАТНИК розповість Вам про який-небудь "лазівці", ніж службовець госритуалки буде "заморочуватися" і порушувати "конвеєрний" характер своєї роботи.

- Избегайте МОНОПОЛИСТОВ! В нашем городе есть несколько фирм, при помощи коррупции, кумовства, а порой и откровенного бандитизма разделивших львиную долю рынка ритуальных услуг - это и есть МОНОПОЛИСТЫ, вроде бы и неплохо, когда "все схвачено", но при этих условиях теряются главные плюсы: индивидуальная, прежде всего, эмоциональная направленность на клиента (Вы для них просто "следующий"), а так же гибкий ценовой подход, т.к. существуют подобные МОНОПОЛИИ не за счет внедрения передового продукта, а за счет постоянного расширения сфер влияния (подавления конкурентов), а так же функционирования теневых коррупционных схем привлечения клиентов, когда не Вы выбираете фирму, а ФИРМА ВЫБИРАЕТ ВАС, и вопрос, сколько и кому платить уже не стоит вовсе.

- Доверяйте интуиции! Сухие цифры по телефону - плохой метод поиска ритуальной службы: Вам почти всегда назовут низкие, а порой и нереальные цифры, чтобы завлечь, потом появится ряд "ЕСЛИ", делающий неприменимыми эти тарифы и цены. Самое главное, постарайтесь успокоиться и прислушаться к своему "внутреннему голосу", так как анализировать приходится по большей части лишь субъективную информацию.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС ЗА ЦІЛОДОБОВОЇ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ З ПИТАНЬ ПОХОРОНУ, КРЕМАЦІЇ, ФУНКЦІОНУВАННЯ МОРГІВ І БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ПИТАНЬ. МИ БУДЕМО РАДІ, ЯКЩО ВИ ЗУПИНИТЕ СВІЙ ВИБІР НА Funeral.Kiev.UA 044 3610491, 067 5047275, funeral.kiev@gmail.com

Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок